خدمات

خدمات بتن گستر درخدمت شماست ضدحریق کرومبندی کج‌ کاری شاتکریت و…

Fire retardant materials

شاتکریت

شاتکریت یا بتن پاشیده، به ملات یا بتنی که با هوا و سرعت بالا بر روی سطح پاشیده می شود، گفته می شود. شاتکریت متشکل از سیمان، سنگدانه، آب و مواد افزودنی است. شاتکریت رفتار مشابه با بتن دارد اما روش ساخت ترکیب و اجرا آن متفاوت با بتن است.

پوشش ضد حریق

پوشش ضدحریق ، مانع افزایش بیش از حد دمای اجزای فلزی سازه می شود و اسکلت فلزی ساختمان را برای مدت زمان استاندارد، در برابر حریق محافظت می نماید تا زمان کافی برای آتش نشانان جهت مهار آتش و جلوگیری از آسیب غیر قابل ترمیم فراهم می‌نماید.

کرومبندی

کروم بندی در اصل ایجاد نمودن یک سطح تراز برای اجرای هر نوع اندود نظیر گچ و سیمان و ملات در سطوح افقی و قائم است و می‌تواند به صورت افقی در اجرای سطوح و یا قائم در اجرای نمای دیوارها و یا شیبدار در اجرای شیب بندی بام و کف‌ها مورد استفاده قرار گیرد.

سیمان پاشی

از سیمان پاشی در اجرای سیمان‌کاری در پروژه‌های ساختمان‌سازی بسیار استفاده می‌کنند. به‌طورکلی این ابزار تشکیل‌شده از یک ملاقه (برای برداشتن ملات)، یک لوله انتقال باد و یک شیر اهرمی بوده که در دو مدل سیمان پاش سقفی و سیمان پاش دیواری تولید می‌شود.

نصب دیوارهای پنل

در سال های اخیر اجرای دیوار تری دی پنل به جای دیوارهای معمول در صنعت ساختمان سازی روند فزاینده ای را طی نموده است. از دلایل این امر بالا بودن سرعت اجرای دیوار تری دی پنل ، وزن کم آن و همچنین آسان بودن نحوه اجرای دیوارهای تری دی پانل می باشد.

قوطی کشی

قوطی کشی را فرآیند زیرسازی با استفاده از پروفیل های بسته به منظور جلوگیری در زمینه تخریب و یا ساختاری جهت نگه داری انواع سازه ها در هنگام ساخت یا بازسازی ساختمان می باشد. در این حالت به دلیل استفاده از پروفیل های بسته توخالی علاوه بر وزن پایین استحکام بالایی دارند.